Podrobné údaje o zboží

Podvodní pouzdro Nimar pro Nikon D600 s portem pro objektiv, 24-120 mm f/3,5-5,6G ED VR

Kód: UWHHONIKNIMD600
Podvodní pouzdro Nimar pro Nikon D600

Žádné hodnocení.
Výrobce: Nimar
39.123 Kč , plus doprava
 
Zpět k hlavnímu výrobku Podvodní pouzdro Nimar pro Nikon D600
Další varianty zboží: Podvodní pouzdro Nimar pro Nikon D600
Podvodní pouzdro Nimar pro Nikon D600 s portem pro objektiv, 24-120 mm f/3,5-5,6G ED VR

Je vyrobeno z průhledného polykarbonátu, což usnadňuje kontrolu pouzdra při případném průniku vody dovnitř. Zadní díl pouzdra je připevněn čtyřmi masívními přezkami. Optický hledáček má zvětšení 1,5x. Součástí balení jsou i rukojeti, které slouží jednak k držení pouzdra a také pro uchycení ramen s přídavnými blesky nebo světly. Blesky je možno odpalovat buď přes optický kabel zábleskem interního blesku fotoaparátu nebo přes synchrokonektor, který je umístěn na horní straně pouzdra.

Součástí pouzdra je port s možností ovládání zoomu pro objektiv Nikkor 24-120 mm f/3.5-4.5G ED VR. Je samozřejmě možné dokoupit porty i pro jiné objektivy.

Vlastnosti:
- do hloubky 60 m
- pod vodou mírně pozitivní vztlak
- lze ovládat tyto funkce fotoaparátu: On-Off, Shoot, Exposure meter reading button, Comp. button Exposure Diaphragm/ Flash Comp., Mode selection ring, Basket, Play, Menu, Info and help and Photo prot. button, ISO button and Reduction I reproduction, Magnification in reproduction and quality setting button, multi-sector keys, "ok" button, Info, Main Control Ring
- rozměry: 34 x 17 x 26 cm
- hmotnost: 2,7 kg (včetně rukojetí)
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.