Zboží 1 / 1
Podrobné údaje o zboží

Podvodní pouzdro Sea&Sea MDX-X10, X20

Kód: UWHHOSASMDXX10
Ergonomické podvodní pouzdro na kompaktní digitální fotoaparát FUJIFILM X10 a X20.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Sea&Sea
39.015 Kč , plus doprava
 
Podvodní pouzdro Sea&Sea MDX-X10, X20

MDX-X10 je ergonomické a precizní podvodní pouzdro, které je vyrobeno z pevného bloku hliníkové slitiny. Pouzdro je kompaktní a má malý vnitřní objem, čímž je redukován nežádoucí vztlak. Širokoúhlý objektiv M67 se může připevnit přímo na port a makro objektiv Close-UP Lens 125 lze připevnit pomocí kroužku M67-M62 Step Down Ring.
(Zoom fotoaparátu je omezen na 85mm s exkluzivním pogumováním přizpůsobeným struktuře portu.)

Dvě zdířky na optický kabel

Vložením optického kabelu typu L do zdířky pouzdra se externí blesk propojí se zabudovaným bleskem fotoaparátu, což umožní využití všech funkcí blesku při fotografování a kreativní vyjádření osvětlení.

Nepřekonatelná ergonomie a výkon. Snadné ovládání tlačítek Zoomu a hlavního vypínače pomocí exkluzivnímu ovládání power/zoom. Vícebodový ovladač na zadní straně umožňuje přesné a rychlé použití všech tlačítek. Tlačítko přehrávání, AE (autoexpozice) / zvětšení a WB (nastavení bílé) jsou umístěny tak, aby byly snadno dostupné. Pouzdro lze snadno otevřít i zavřít pomocí rotačního zámku. Upevnění základny SA8 M10 Fixed Ball Base pomocí šroubu umožňuje různé konfigurace osvětlení. Zabudovaný blesk fotoaparátu lze vypnout a zapnout pomocí tlačítka na pouzdru. Protiskluzové pogumované plochy v pravém a levém horní rohu pouzdra zajišťují správnou polohu pouzdra.  Robustní konstrukce s maximální provozní hloubkou 100m. Možnost připevnění externích blesků pomocí Sea Arm 8 nebo Sea Arm 7.

Samozřejmostí je široká škála volitelného příslušenství ( viz Konfigurace MDX- X10 ).

Specifikace

Pouzdro MDX-X10 ( X20 )
Konstrukce - Antikorozní slitina hliníku, černý pozink
Maximální provozní hloubka - 100m
Rozměry - 165x105x125mm (včetně portu)
Váha - Cca. 1100g (pouze pouzdro)
Váha pod vodou - Cca. 360g (včetně fotoaparátu)
Kompatibilní blesky - YS-D1

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 1