Zboží 1 / 1
Podrobné údaje o zboží

Podvodní pouzdro Sea&Sea MDX-GRD IV

Kód: UWHHOSASMDX
Podvodní pouzdro pro kompaktní fotoaparáty.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Sea&Sea
35.795 Kč , plus doprava
 
Podvodní pouzdro Sea&Sea MDX-GRD IV

Pouzdro je navrženo s cílem kompaktnosti a nízké váhy.

MDX-GRD je ergonomické a precizní podvodní pouzdro, které je vyrobeno z pevného bloku hliníkové slitiny. Je osazeno dvěma zdířkami pro optický kabel. Vložením optického kabelu typu L do zdířky pouzdra se externí blesk propojí se zabudovaným bleskem fotoaparátu, což umožní využití všech funkcí blesku při fotografování a kreativní vyjádření osvětlení.

Pouzdro je vybaveno stejným bajonetem na portu jako DX-1G/2G, proto lze použít širokoúhlý objektiv pro DX-1G, který může být připevněn na port pouzdra jako volitelné příslušenství. S připevněným objektivem se úhel pohledu zvýší z 28mm na 18mm (ekvivalentní 35mm fotoaparátu na film). Připevnění širokoúhlého objektivu pomocí bajonetu je velmi snadné a můžete ho provést i pod vodou. Pokud použijete vnitřní blesk fotoaparátu s nasazeným objektivem, tak bude na snímku stín. V tomto případě doporučujeme použít externí blesk.

K pouzdru lze připevnit krytku LCD monitoru s čočkou, která zabrání odleskům a poskytne vám jasný obraz. Na pouzdro lze připevnit i základnu SA8 m10 Fixed Ball Base, na kterou lze připojit další komponenty soustavy ramen Sea Arm 8. Pouzdro lze snadno otevřít i zavřít pomocí rotačního zámku.

Samozřejmostí je široká škála volitelného příslušenství ( viz Konfigurace MDX-GRD IV ).

Specifikace :

Konstrukce - Antikorozní slitina hliníku, černý pozic
Maximální provozní hloubka 55m
Rozměry 158x99x88mm (včetně portu)
Váha Cca 800g (pouze pouzdro)
Váha pod vodou Cca 230g (včetně fotoaparátu)
Kompatibilní blesky YS-01, YS-02, YS-110a, YS-D1 a YS-250PRO

RICOH GR IV DIGITAL

Díky inovovanému zaostřovacímu systému využívající externí AF senzor (pracující na obdobném principu jako dálkoměrné fotoaparáty) se stává Ricoh GR Digital IV pohotovým lovcem, jenž zaznamená sebemenší pohyb. 28mm širokoúhlý monofokální objektiv s vysokou světelností společně s možností zápisu snímků do RAW formátu a manuálního nastavení expozičního času i clony jistě nadchne mnoho fotografů, zabývajících se krajinářskou, akční i dokumentární fotografií.

Ricoh GRD IV má inovovaný zaostřovací systém (2x rychlejší než GRD III) využívající externího AF senzoru, větší rozlišení 3,0" LCD displeje, inovovaný procesor GR ENGINE IV, stabilizaci obrazu pohybem snímače, nové nastavení auto-bracketingu pro kompenzaci kontrastu a dynamického rozsahu a elektronickou vodováha detekující naklonění fotoaparátu vůči horizontu.

Hlavní rysy

-          10Mpx 1/1,7" CCD snímač
-          procesor GR ENGINE IV
-          28mm širokoúhlý monofokální objektiv se světelností F1,9
-          3,0" LCD displej (rozlišení 1 23 mil. obr. bodů)
-          mechanická stabilizace obrazu
-          hybridní AF zaostřovací systém
-          elektronická vodováha
-          zápis do RAW formátu

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 1