Podrobné údaje o zboží

Podvodní pouzdro SeaLife Sportdiver pro chytré telefony

Kód: UWMHOSLIP
Podvodní pouzdro SeaLife Sportdiver pro chytré telefony.

Žádné hodnocení.
Dodavatel: DelphinSub
8.590 Kč , plus doprava
 
Podvodní pouzdro SeaLife Sportdiver pro chytré telefony

SeaLife SportDiver je kompaktní a lehké podvodní pouzdro pro chytré telefony. Pouzdro SportDiver umožní potápěčům pořizovat fotografie a videa smartphonem až do hloubky 40 metrů. Do pouzdra lze umístit většinu modelů se systémem Android a všechny telefony iPhone od modelu iPhone 7 a výše ( včetně nového modelu iPhone 13 ). Bezplatná aplikace SportDiver je k dispozici v Apple Store nebo Play Store a funguje se současnou i předchozí generací operačního systému. Kompatibilitu s vaším mobilním telefonem si můžete zkontrolovat zde.

Odolné pouzdro je vyrobeno z polykarbonátu, nerezové oceli, hliníku a optického skla. A přestože je pouzdro SportDiver „heavy duty“, není těžké, váží méně než 641 gramů, je lehké na cesty a nabízí téměř neutrální vztlak ve vodě v závislosti na použitém modelu smartphonu.

Fotoaparát SportDiver se snadno drží a používá a nabízí velkou páčku spouště a zadní ovládací tlačítka pro snadné ovládání i v potápěčských rukavicích. Šnorchlaři a potápěči mohou být při pořizování fotografií nebo videozáznamů kreativnější díky pokročilému nastavení fotoaparátu*. Nastavení zoomu, expozice (EV), automatického/ručního ostření, vyvážení bílé, odstínu, volby objektivu, režimu RAW+JPEG, živé fotografie a rozostření pozadí (u dostupných modelů telefonů).

Součástí pouzdra SportDiver je bezplatná aplikace SportDiver, která na rozdíl od jiných aplikací pro chytré telefony neobsahuje žádné otravné nákupy v aplikaci ani reklamy. Můžete snadno přepínat mezi fotografickým a video režimem. Aplikace SportDiver využívá technologii fotoaparátu vašeho telefonu, která je nativní pro každý model telefonu. Aplikace podporuje současné i předchozí verze operačního systému, aplikace je aktualizována podle nových verzí operačního systému.

V režimu přehrávání SportDiver aplikace se zobrazují fotografie a videa v plné velikosti se svislým pruhem náhledů pro snadné vyhledání snímků. Videa se začnou přehrávat automaticky po výběru. Všechny soubory se ukládají do stejné složky jako je automaticky ukládá telefon pokud s ním pořizujete fotografie a videa. Pouzdro SportDiver se automaticky připojí k vašemu chytrému telefonu a aplikaci SportDiver pomocí bezdrátové technologie Bluetooth® Low Energy (LE) 5. Telefonu se nedotýkají žádné kabely ani tlačítka a nabízí mimořádně nízkou spotřebu energie telefonu i pouzdra, které je napájeno dvěma bateriemi AAA s výdrží přes 50 hodin nepřetržitého provozu.

Pro lepší obrazové výsledky je součástí kamery SportDiver odnímatelný filtr pro korekci barev, který obnovuje přirozené barvy pod vodou. Filtr se pod vodou snadno připevňuje nebo odnímá a jeho součástí je bezpečnostní poutko zabraňující ztrátě. Pouzdro SportDiver je vybaveno trojitým stativovým úchytem 1/4-20, který lze připevnit k jakémukoli světlu nebo zásobníku světla se standardním stativovým závitem, jako je například řada podvodních foto/video světel SeaLife Sea Dragon.

Pro bezpečnost a ochranu telefonu je SportDiver vybaven pevnou přídržnou pružinou a gumovými úchyty, které bezpečně drží smartphone na místě a chrání jej před nárazy. SportDiver má „duální alarmy netěsnosti“, které zahrnují alarm vnitřní vlhkosti a alarm vakuového tlaku, které upozorní potápěče varováním na obrazovce, zvukem a LED signálem v nepravděpodobném případě, že dojde k narušení vodotěsnosti a je zjištěna ztráta tlaku pouzdra nebo vlhkost. Dvířka přístroje SportDiver jsou utěsněna O-kroužkem z TPE a robustní těsnicí západkou cam-lock, která snadno a bezpečně uzamkne vodotěsná dvířka. Aby se zabránilo zamlžení vnitřního prostoru v důsledku zbytkové vlhkosti, používá model SportDiver kapsli proti zamlžení „Moisture Muncher“, která zabraňuje zamlžení a vnitřní kondenzaci.

*Důležité:
Některá nastavení nemusí být dostupná v závislosti na značce/modelu telefonu. Nastavení mohou být zablokována nebo nepřístupná v závislosti na konfliktních nastaveních. Například nastavení Portrét (rozostření pozadí) je dostupné pouze u telefonů iPhone s více objektivy. Nastavení výběru objektivu nemusí zahrnovat všechny dostupné objektivy telefonu; teleobjektiv není dostupný pro telefony se systémem Android.
Aktualizace aplikace SportDiver kontrolujte v obchodě Apple Store a Play store.

Technické specifikace:

Název bezplatné aplikace: SportDiver dostupné v obchodech Apple & Play Store
Kompatibilní telefony: Funguje s telefony iPhone®, Samsung Galaxy a většinou dalších telefonů se systémem Android. Viz odkaz na tabulku kompatibility níže.
Maximální hloubka: 40m
Napájení: 2x baterie AAA (alkalické nebo NiMH)
Výdrž baterií: 50 hodin
Dva LED indikátory:
– Indikátor tlaku při alarmu netěsnosti: Bliká zeleně, pokud nebyl není vytvořen podtlak. Svítí zeleně, pokud je podtlak v pořádku. Bliká červeně, pokud je zjištěn únik.
– Stav napájení / bezdrátového připojení: Bliká modře, když je zapnutý a není bezdrátově připojen. Svítí modře, když je zapnutý a je bezdrátově připojen.
Bezdrátová technologie: Bluetooth® Low Energy (LE)
Jazyk aplikace: Angličtina
Návod k obsluze: Včetně tištěného návodu k použití v angličtině. Španělštinu, němčinu, francouzštinu, italštinu a holandštinu si můžete stáhnout z webových stránek SeaLife.
Ovládací prvky: Nastavení: spoušť, režim, nahoru (zoom / zaostření +), dolů (zoom / zaostření -), přehrávání a nastavení fotoaparátu
Provozní teplota:
– Pod vodou: 0,6°C – 43°C (33°F až 110°F)
– Na souši: -17,8°C – 48,9°C (0°F až 120°F)
Skladovací teplota:  -28,9°C – 60°C   (-20F až +140F)
O-kroužek: Hlavní O-kroužek (1): TPE pryžový materiál
O-kroužky kontrolního vakuového portu (2): Materiál: silikonová pryž
Poznámka: O-kroužky vyžadují silikonové mazivo (je součástí balení). Náhradní sada O-kroužků č. dílu je SL40010.
Port čočky:
– Port objektivu z optického skla s antireflexní vrstvou nanesenou na vnitřním povrchu objektivu.
– Rámeček objektivu umožňuje nasazení filtru pro korekci barev při pobytu pod vodou.
Okénko LCD: (K dispozici je ochranný kryt obrazovky – prodává se samostatně).
Uchycení na stativ: Tři standardní stativové závity ¼-20 pro upevnění příslušenství
Šňůrka: Luxusní polstrovaná šňůrka SeaLife s otočným klipem pro uchycení.
Materiál: Polykarbonátové pouzdro s kováním z nerezové oceli 304-316 a tvrdě eloxovaného hliníku třídy T6061.
Rozměry:
– Vnější strana: Rozměry: 213,1 mm x 125,7 mm x 54,8 mm
– Vnitřní: 165 mm x 80 mm x 9,7 mm
Hmotnost:
– 641 g Pouze pouzdro UW – bez baterií, filtru, zařízení na odstraňování vlhkosti
– 680 g Pouze pouzdro UW – s bateriemi, filtrem, zařízením Moisture Muncher, 10x středními úchytnými kartami
Vztlak: kladný 80g – Pouze pouzdro UW – s bateriemi, červeným filtrem a zařízením Moisture Muncher.
Pro výpočet celkového vztlaku UW v mořské vodě odečtěte hmotnost telefonu.
Certifikace: CERTIFIKÁT: CE, ROHS, FCC (FCC ID: 2ACKF-SL400)

Doporučujeme k pouzdru zakoupit pohlcovač vlhkosti Moisture Muncher
Seznam kompatibilních telefonů zde.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.